O Nas

Jesteśmy innowacyjną firmą z Gliwic powstałą z początkiem 2016 roku. Tworząc Centrum Szkoleń i Wsparcia chcemy pod jedną nazwą zaoferować wszystko, co związane jest z rynkiem szkoleń i wsparciem informatycznym.

Nasza oferta jest skierowana do szkół i placówek publicznych związanych z oświatą, administracji samorządowej oraz prywatnych firm. Organizujemy szkolenia otwarte i zamknięte (wewnętrzne) z następujących zagadnień:

• OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
  • SYSTEM INFORMACJI OŚWIATOWEJ
  • WSPARCIE INFORMATYCZNE
  • BHP i PPOŻ.
  • KADRY I PŁACE

Szczególny nacisk kładziemy na rozwiązania praktyczne, dlatego też szkolenia prowadzone są metodami warsztatowymi z aktywnym udziałem uczestników. Nasi wykładowcy to wysoko wykwalifikowani, uznani specjaliści i eksperci z zakresu prawa pracy, systemu informacji oświatowej oraz ochrony danych osobowych. Ich wiedza i bogate doświadczenie praktyczne, umiejętność tworzenia atrakcyjnych programów edukacyjnych - to niezwykle cenny intelektualnie potencjał firmy CSW. To dzięki nim możemy oferować szkolenia na najwyższym poziomie.

CO NAS WYRÓŻNIA NA RYNKU SZKOLEŃ?

Wysoki standard sal szkoleniowych, atrakcyjna forma zajęć, interaktywny wykład w oparciu o prezentację multimedialną, liczne przykłady z praktyki oraz możliwość korzystania z indywidualnych konsultacji, profesjonalnie przygotowane materiały szkoleniowe.

Szkolenia zamknięte (wewnętrzne) organizowane na zlecenie Klienta charakteryzują się dopasowaniem do indywidualnych potrzeb szkoleniowych zleceniodawcy:

wybór tematu szkolenia
dostosowanie programu szkolenia do oczekiwań Klienta
wybór właściwej metody szkolenia
sprawdzenie poziomu zaawansowania uczestników szkolenia...

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.